Zaproszenie na wykład prof. M.A. Ucerlera „Early Modern Jesuit Global Networks of Knowledge and Information”

Dyrektor Instytutu Historycznego UW oraz Mediewistyczne i Nowożytne Seminarium Doktorskie Instytutu Historycznego mają zaszczyt zaprosić na Wykład im. Antoniego Mączaka, który odbędzie się w dniu 18 lutego (poniedziałek), o godz. 17:15, w sali im. Prof. Aleksandra Gieysztora w Instytucie Historycznym UW (sala nr 125).

Prof. Murat Antoni Ucerler (Matteo Ricci Institute, University of San Francisco) wygłosi wykład pt. Early Modern Jesuit Global Networks of Knowledge and Information.