Wydział Pedagogiczno-Artystyczny w Kaliszu Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Kaliskie Towarzystwo Przyjaciół Nauk zapraszają do udziału w międzynarodowej konferencji naukowej

Kontakty artystyczne między blokami politycznymi po drugiej wojnie światowej w Europie Środkowej: sztuki wizualne, władza, propaganda kulturowa

która odbędzie się 18–19 października 2019 roku w gmachu Wydziału Pedagogiczno-Artystycznego UAM w Kaliszu w dniach.

Organizatorzy zachęcają do składania propozycji referatów interdyscyplinarnych, prezentujących różne podejścia teoretyczne i perspektywy historyczne, odpowiadające tematyce proponowanej sesji. Prosimy o zapoznanie się z załączonym listem przewodnim, w którym znajduje się szczegółowy opis projektowanej konferencji. Termin nadsyłania zgłoszeń do udziału w sesji upływa 15 listopada 2018 roku.

W razie pytań lub wątpliwości Organizatorzy proszą o kontakt pod adresem kaliszconference2019@gmail.com

Pliki do pobrania: